תמיד לשירותכם: 077-2013-060 | עקבו אחרינו:

הזמנת חולצות מודפסות מיתוג ע"י רקמה למגוון סוגי חולצות

אחת הדרכים הפופולריות לביצוע מיתוג חולצות עבודה היא רקמה. רקמה ממוחשבת היא פעולה של תפירת חוטים על בדים שונים, שבעזרת תוכנות מחשב ייחודיות ניתן לעשות הדפסת חולצות עבודה של טקסט, סמלים ותבניות שונות. במקרים רבים, הרקמה היא אלטרנטיבה טובה לשיטת רקמת חולצות, מאחר והיא אינה מתבלה, שומרת על צורתה ועיצובה המקוריים, והיא איננה נמצאת בסכנת דהייה.

הזמנת חולצות מודפסות

רקמת חולצות עבודה בעזרת רקמה ממוחשבת מאפשרת לבצע את פעולת הרקמה ללא התערבות ידנית, ובך היא מבטיחה עיצובים מדויקים באופן מוחלט. הטכנולוגיה של רקמה ממוחשבת על גבי חולצות שונות אפילו חולצות דרייפיט הופיעה כבר בשנת 1972, בה התחילו לייצר את מכונות הרקמה הראשונות.
כיום, ישנם סוגים שונים של מכונות רקמה המיועדות לשיטת רקמת חולצות עבודה. שני הסוגים העיקריים הם מכונה ממוחשבת בלבד, ומכונה המשלבת אפשרויות תפירה ידניות. כמובן שהתכונות השונות שלהן מאפשרות לנו לבצע רקמת חולצות בצורה המותאמת בצורה טוטלית להזמנה ועיצוב המבוקש, ולא להתפשר על ניואנסים.

מיתוג חולצות התהליך

תהליך הזמנת חולצות מודפסות במכונה לרקמה ממוחשבת הוא פשוט יחסית, אך יש לעקוב אחר כל שלב ושלב בזהירות: השלב הראשון הוא כמובן העיצוב שנעשה על ידי הלקוח או על ידי בחירה של עיצוב קיים. לאחר מכן יש לטעון את הקובץ הדיגיטלי למכונת הרקמה ולייצב את הבד עליו נרצה רקמה במקום. לבסוף, נפעיל את המכונה ונעקוב אחר ביצועיה, לוודא שהתהליך מתקיים כמתכונן.
רקמה מתאימה מאוד בשביל מיתוג חולצות עם לוגו של חברה או מוסד חינוכי, מאחר והמראה שלה מאד אלגנטי ומאפשר גמישות רבה בעיצוב.

עקבו אחרינו:
לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
מנהל.ת רכש? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר
דילוג לתוכן