אייקון משלוחים

משלוחים לכל חלקי הארץ קרא עוד

אייקון לייק

יותר מ15,000 לקוחות מרוצים

אייקון חבילה

אמנת השירות ומדיניות החזרות קרא עוד

אייקון איכות

איכות ומקצועיות ללא פשרות קרא עוד

רקמה

אחת הדרכים הפופולאריות לביצוע מיתוג חולצות היא רקמה. רקמה ממוחשבת היא פעולה של תפירת חוטים על בדים שונים, שבעזרת תוכנות מחשב ייחודיות ניתן לעשות הדפסת חולצות של טקסט, סמלים ותבניות שונות. במקרים רבים, הרקמה היא אלטרנטיבה טובה לשיטת רקמת חולצות, מאחר והיא אינה מתבלה, שומרת על צורתה ועיצובה המקוריים, והיא איננה נמצאת בסכנת דהייה.

רקמת חולצות בעזרת רקמה ממוחשבת מאפשרת לבצע את פעולת הרקמה ללא התערבות ידנית, ובך היא מבטיחה עיצובים מדויקים באופן מוחלט. הטכנולוגיה של רקמה ממוחשבת הופיעה כבר בשנת 1972, בה התחילו לייצר את מכונות הרקמה הראשונות.
כיום, ישנם סוגים שונים של מכונות רקמה המיועדות לשיטת רקמת חולצות. שני הסוגים העיקריים הם מכונה ממוחשבת בלבד, ומכונה המשלבת אפשרויות תפירה ידניות. כמובן שהתכונות השונות שלהן מאפשרות לנו לבצע רקמת חולצות בצורה המותאמת בצורה טוטאלית להזמנה ועיצוב המבוקש, ולא להתפשר על ניואנסים.
תהליך רקמת חולצות במכונה לרקמה ממוחשבת הוא פשוט יחסית, אך יש לעקוב אחר כל שלב ושלב בזהירות: השלב הראשון הוא כמובן העיצוב שנעשה על ידי הלקוח או על ידי בחירה של עיצוב קיים. לאחר מכן יש לטעון את הקובץ הדיגיטלי למכונת הרקמה ולייצב את הבד עליו נרצה רקמה במקום. לבסוף, נפעיל את המכונה ונעקוב אחר ביצועיה, לוודא שהתהליך מתקיים כמתכונן.
רקמה מתאימה מאוד בשביל מיתוג חולצות עם לוגו של חברה או מוסד חינוכי, מאחר והמראה שלה מאד אלגנטי ומאפשר גמישות רבה בעיצוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בעל עסק?לחץ כאן

מלאו טופס זה

ומשהו טוב יקרה

Banner הקטלוג שלנו Whatsapp טלפון