נעלי עבודה

הכול על נעלי עבודה, נעלי נוחות, ונעלי בטיחות

מקום העבודה שלנו הוא המקום בו אנו מבלים כשליש מחיינו. מי לא היה רוצה להעביר שליש מחייו בצורה נוחה ובטוחה יותר? אחד מהפריטים המלווים אותנו ביום עבודה סטנדרטי, כמובן בהתאם לעיסוקינו הם נעלי עבודה. אותם נעלי עבודה ייקחו אותנו ממקום למקום בזמן העבודה ויגנו על הרגליים שלנו בכדי שלא ייפגעו, וכולנו שמענו על מקרים בהם עובדים נפגעו מאחר ולא נעלו נעלי בטיחות בהתאם לסוג העבודה שלהם. אנחנו לא רוצים להיות שם ולכן נבחר נעלי עבודה איכותיות ונוחות בשביל שייעשו את עבודתם נאמנה ויורידו לנו דאגה קטנה בזמן העבודה בכדי שנוכל לעשות את העבודה שאנו עושים על הצד הטוב ביותר.

מהן נעלי עבודה בטיחותיות?

נעלי עבודה לגברים בטיחותיות הינן נעליים אשר מותאמות לסוג ואופי העבודה אותה אנו מבצעים, ומסוגלות בהתאם לסוג העבודה להגן על הרגליים שלנו. בעבודה משרדית או כל סוג עבודה רגיל שאינו מצריך מגע עם חפצים כבדים, מגע עם חפצים העלולים לפצוע, אזור בו ישנה סכנת החלקה וכדומה נעלי עבודה מיוחדות אינן נצרכות, אך בעבודה בשטח רווי בסכנות כדאי שניתן על כך את הדעת. נעלי עבודה בטיחותיות יכולות להיות ההבדל בין סיום יום עבודה בבית בחיק המשפחה או סיום יום כזה חלילה בחדר המיון. חברת המלביש הינה מומחית בהתאמת נעלי עבודה בטיחותיות אשר יגנו על הרגליים שלנו ויעניקו לנו שקט נפשי.

מה חשוב לבדוק כשקונים נעלי בטיחות?

נעלי עבודה לגברים המיועדות להיות נעלי בטיחות צריכות להיות באיכות הגבוהה ביותר. אין טעם לקנות נעלי עבודה שנשחקות מהר ולכן חשוב כשמבררים לבדוק מהו אורך החיים הממוצע שלהם בהתאם לעבודה ספציפית בה אנו עוסקים. בנוסף, נעלי עבודה בטיחותיות צריכות להיות בעלות תקני בטיחות מחמירים אשר מעידים על טיבן. כמובן שחוזק הסוליה הינו קריטי מהסיבות שהזכרנו לעיל ולכן יש צורך לבדוק גם אותה ולברר את טיבה. בקניית נעלי עבודה חשובה כמובן גם הנוחות ולכן כדאי לבדוק אותן בשעות הבוקר, שעות בה הרגליים נפוחות מעט ביחס לשאר היום בכדי לקבל אומדן על נוחיותן. סיבוב קצר בחנות גם יוודא שהנעליים לא משפשפות את רגלינו ושאפשר להעביר איתן שעות ארוכות.
נעלי נוחות – לזרום עם החיים.
שלא כמו נעלי עבודה אשר מיועדות לעבודה בתנאים ספציפיים כל אחד ועבודתו הוא, נעלי נוחות הינן הנעליים איתן אנו מסתובבים מעבר לשעות העבודה, אם בבית ואם מחוצה לו. נעלי נוחות כשמם כן הם – נעליים להתנהלות יום יומית אשר צריכות להיות בלתי מורגשות. בניגוד לנעליים שהינן נעלי עבודה נעלי נוחות לא צריכות להיות גדולות ומגושמות בכדי להגן על הרגל ממצבים מיוחדים בעבודה אך כן צריכות להיות חזקות מספיק בכדי להגן עלינו מפגעי הדרך כגון: אבנים, חפצים קטנים שייתכן וניתקל בהם ועוד. בנוסף, נעלי נוחות צריכות להיות רחבות מספיק בשביל לא לשפשף את הרגל.

נעלי ספורט – נוחות והנאה.

גם נעלי ספורט שלא כמו נעלי עבודה אינן צריכות להיות מגושמות וצריכות להיות מתאימות לסוג הספורט בו אנו עוסקים. אין כמו משחק כדורסל עם חברים בנעליים איכותיות שלאחריו אין כאבי רגליים, אין כאבי גב ואפשר להמשיך את החיים כרגיל. נעלי ספורט כפי שציינו חייבות להיות איכותיות וחזקות ש"יישרדו" טלטלות רבות ויאריכו ימים למרות ה"התעללות" בהן והכי חשוב – ישמרו על הבריאות שלנו. תמיד עדיף להתייעץ במומחה שיעזור לנו לבחור דגם בהתאם לסוג הפעילות בה אנו עוסקים, וכן, גם למראה הנעליים יש חשיבות וכל מי שעוסק בספורט יעיד שנעליים עם מראה ספורטיבי מוסיפות מוטיבציה להתאמן והופכות את העיסוק בספורט למהנה הרבה יותר.

המלביש בגדי עבודה ונעלי עבודה – איכות. מקצועיות. אמינות.

בין אם אתה מחפש נעלי עבודה כאלו או אחרות, נעלי נוחות להסתובב בהן ביום יום, או נעלי ספורט בשביל להתאמן, המלביש היא החנות שאתה צריך. שנים של ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים הביאו אותנו להיות בקדמת הבימה בתחום. המומחים שלנו יתאימו לך נעליים לצרכיך ויענו לך על כל שאלה תוך תשומת לב מרבית ויחס אישי. חברת המלביש מספקת אך ורק נעליים איכותיות בתקנים הנדרשים, ועושה הכול, אבל הכול בשביל להמשיך ולהיות מובילה בתחום לשביעות רצונם של לקוחותיה הרבים אשר חוזרים אליה שוב ושוב.