תמיד לשירותכם: 077-2013-060 | עקבו אחרינו:

נעלי עבודה זה כדאי

נעלי עבודה מותאמות לסוג העסק ולתעשיה

נעליים הינם פריט בסיס הנמצאות בארון של כל אחד ואחת מאיתנו ומשמשות אותנו למגוון מטרות. ברשותנו נעליים המיועדות לערב, נעליים לאירועים רשמיים, ואם מדובר באשה אז כנראה עוד עשרות זוגות, המתאימים לשמלות השונות, ליום יום ועוד ועוד. בדיוק כפי שיש לנו נעליים ובגדים המתאימים לכל מטרה, כך חשוב, על אחת כמה וכמה שיהיו לנו גם בגדי עבודה ונעלי עבודה אשר יהיו מתאימים למקום עבודתנו. נעלי עבודה צריכים לשדר את הרושם הנכון, וחשוב מכל, יש חשיבות רבה לכך שיהיו נוחים ליום עבודה מלא. עובד טוב הוא עובד שנוח לו.
הבה נתבונן על הנושא מהצד של המעסיק, ההשקעה בבגדי עבודה המתאימים לסוג העבודה והמייצגים וממתגים את בית העסק, הינה חשובה ביותר. חשיבות רבה לא פחות ישנם לנעלי העבודה. ראשית, הנוחות, עובד שנוח לו יעבוד בצורה יעילה יותר לאורך זמן רב יותר. שנית, נעלי עבודה המותאמות לסוג עבודתו ויהיו בטיחותיות, יגנו על העובד מפני תאונות עבודה, ועל כן יהוו יתרון רב למעסיק. ואחרון- המראה. לאחר ההשקעה בבגדי העבודה ומציאת הבגדים אשר ישדרו את אופי העסק, חשוב לדאוג שגם נעלי העבודה יהיו תואמים ויהיו בעל המראה הנכון למיתוג העסק, ההשקעה אינה גדולה והתרומה רבה עד מאד.

נעלי עבודה המלביש – איכות גבוהה לאורך זמן

בחברתנו תמצאו מגוון רחב של נעלי עבודה, מהאיכות הגבוהה ביותר:

נעלי עבודה ומגפיים לעובד בחקלאות, מתאימים לעבודה בשטח, באדמה,
לטבחים ולעובדי מטבח- נעלי עבודה נוחות לעמידה ממושכת, בעלות רפידה למניעת החלקה, ואטומות למים.
נעלי עבודה לעובד במפעל- נעלים המתאימות לעמידה ולהליכה ממושכת, חזקות, מונעות החלקה ואמינות במיוחד.
נעלי בלנסטון- נוחות ואיכותיות במיוחד, אורטופדיות ומתאימות לעמידה ולהליכה ממושכת. בעלות מראה אלגנטי.

כאשר בוחרים נעלי עבודה צריך לשים לב להתאמה לאופי העבודה. לעובד המטבח חשוב לבחור בנעליים מונעות החלקה אשר אף יגנו על הרגל מפני חפצים שונים העלולים ליפול בזמן העבודה. לעובד בחקלאות מומלץ לרכוש מגפי גומי אשר יגנו על העובד הן מפני החלקה והן יגינו על הרגל מפני עקיצות ובעלי חיים למינהם, וכן הלאה.
בעת בחירת נעלי עבודה חשוב לבחור בנעליים שיהיו נוחות אך גם בעלות המראה הנכון המשדר את מיתוג העסק. התאמת הנעליים לאופי העבודה חשובה במיוחד לבטיחות העובדים. קיים מגוון דרגות של איכות בנעלי עבודה, אשר מתבטאות במחיר, חשוב לבחור בנעל טובה, ואמידה אשר תישמר לאורך זמן על מנת להימנע מהוצאות חוזרות מיותרות. נעל טובה, נוחה ואיכותית תשרת הן את בית העסק והן את העובד, הלא כידוע – עובד מרוצה הוא עובד יעיל.

עקבו אחרינו:
לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
מנהל.ת רכש? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר
דילוג לתוכן