תמיד לשירותכם: 077-2013-060 | עקבו אחרינו:

נעלי בטיחות עם כיפת ברזל

נעלי בטיחות הסבר כללי

בהתאם לחוק, מעסיק חייב לדאוג לעובד שלו בשמירה על בטיחותו גם בנוגע להנעלה נכונה.
עובד שמבצע עבודת כפיים כמו עבודת בנייה ושיפוצים או לחילופין עבודתו מחייבת אותו לעמוד במרבית היום חייב נעל שתהיה בטיחותית ונוחה.

חשוב להתאים את נעלי הבטיחות בהתאם לעבודה שעובד מבצע. לא כל נעל תוכל להתאים. יש לראות בנעלי בטיחות עם כיפת ברזל כציוד מגן אישי כמו כל ציוד מגן שהוא.
נעלי הבטיחות מונעות סיכונים ותאונות כגון: החלקות, פגיעה מחומרים חמים או מסוכנים, וכן מפגיעות חיצוניות כמו נפילה של חפצים כבדים או חדים.

נעלי בטיחות עם כיפת ברזל

נעלי בטיחות עם כיפת ברזל או אלומיניום טובות חשובות לשמירה על בריאות הגוף, נעלי בטיחות טובות יכולות למנוע כאבי רגליים, כאבי גב, כאבים בברכיים ומפגעים נוספים כמו יבלות.

מלבד מניעת הכאבים נעלי בטיחות טובות שמותאמות לעובד יכולות לתרום ליעילות העובד בשטח. עובד שמרגיש נוח בנעליו, יעבוד בצורה טובה יותר ולא יתעייף במהלך היום. עובד שנועל נעלי בטיחות טובות, דעתו לא תהיה מוסחת במהלך היום והעובד יוכל להימנע מתאונות.

המלביש בגדי עבודה יכולה לעזור לך, המעסיק, למצוא את נעלי הבטיחות הטובות והנוחות ביותר לעובד שלך.
במלביש ניתן למצוא מגוון נעלי בטיחות לגברים ולנשים, מחומרים המיועדים לעבודות שונות. הנעליים שעשויות מעור עליון , עמידות מפני חדירה של מים, שמנים או דלקים.
סוליית הנעל עשויה מהחומרים הטובים ביותר על מנת להיות קלה נוחה ומסייעת למניעת החלקות.

בולם זעזועים PORON

בולם זעזועים מתקדם – Soft Shock
אדם ממוצע צועד כ-8000 צעדים ביום. בהנחת משקל של כ-70 ק"ג, הוא נושא משקל של כ-560 טון ביום. כאשר סוליית הנעל היא החוצץ היחידי בין הרגל והמשטח הקשה, קיים מצב של בלימת זעזועים שאינה מספקת ולחץ על כף הרגל.
המלביש מציעה שיטה חדשה של בולם זעזועים המובנה לתוך הנעל לפני ההזרקה הישירה של הסוליה. לשם יצירת בולם זעזועים אופטימלי, מוכנס אינסרט מחומר בולם זעזועים בשם Poron לתוך עקב הנעל. החומר נמצא בשימוש באורטופדיה המקצועית. אינסרט המובנה בעקב הנעל מוריד את הנזק המצטבר בגוף מאזורי העקב, הברכיים והגב התחתון.

סוליות פוליאוריטן דו-שכבתיות

שכבת הביניים בעלת צפיפות נמוכה לבלימת זעזועים אופטימלית ולתוספת נוחות. שכבה חיצונית בעלת צפיפות גבוהה למניעת שחיקה.

הסוליה בעלת משקל נמוך, אנטי סטטית, עמידה בשמנים ודלקים ובעלת עמידות גבוהה בכימקלים.
לסוליה עמידות בטמפרטורת משטח עד 150Cº
מבנה החריצים מאפשר ניקוי עצמי, אחיזה טובה במשטח הדריכה וגמישות מירבית.
הסוליה עברה בדיקות לעמידות גבוהה בהחלקה SRC

עקבו אחרינו:
לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
מנהל.ת רכש? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר
דילוג לתוכן