תמיד לשירותכם: 077-2013-060 | עקבו אחרינו:

מוצרי-פרסום

פרסום הינו חלק מתמהיל התקשורת השיווקית של כל פירמה. הוא אמצעי ליצור קשר עם קהל היעד באמצעות התקשורת. דרך הפרסום ניתן להעביר מסרים לקהל היעד, להגיע לחשיפת מותג ולבסס מעמד של מותג. זהו תהליך מתוכנן להעברת מסרים לקהל יעד רחב או מצומצם. כחלק מאמצעי הפרסום ישנם גם יחסי הציבור ופעולות לקידום מכירות.

קידום מכירות מהווה כלי שיווקי חשוב ביותר לכל עסק המבקש לייצב את עצמו כשולט בנתח שוק. שפע של מוצרים בעלי איכויות דומות ועשרות דרכים לרכישת כל מוצר הביאו לידי כך שאיכות המוצר או השירות אינם החשיבות הראשונה של הלקוח, ולכן התחרות גדולה בהרבה. על ידי יצירת פעילויות קידום מכירות, יכול בית העסק לייצר לעצמו יתרון יחסי על ספקי שירות דומה, לייצר מכירות מיידיות, ולבסס נתח שוק גדול יותר. פעילויות קידום מכירות הינן המפתח להצלחת כל בית עסק.

מוצרי פרסום מהווים כלי פרסומי זול הנוגע ישירות בלקוח. הם מקדמים את בית העסק על ידי כך שהם תורמים ליצירת הקשר האישי בין הלקוח לבי העסק. מערכת שיווקית חכמה אשר יודעת שתקציב הפרסום בחלקו חייב להיות מופנה לרכישת מוצרי פרסום אשר מהווים מנוף לקידום העסקים. מוצרי הפרסום הינם פריטים שונים, קטנים כגדולים הממתוגים היטב, אם בלוגו החברה, בסלוגן מעניין או אפילו רק צבועים בצבע האופייני לחברה. מוצר הפרסום מגיע אל הלקוח, אשר משתמש בו לצרכיו השונים, וכל שימוש או התקלות במוצר על ידי הלקוח ממשיכה לבסס את ערך המותג ברוחו. מוצרי הפרסום יכולים להיות מחולקים אף לעובדים, מה שיחזק את הקשר ביניהם לבין המותג, ויגביר את ההזדהות בין העובד למותג. למוצרי הפרסום יש ערך פסיכולוגי רב אשר נותן רושם טוב וחיובי בעיני מקבל המתנה.

קיים מגוון רב של מוצרי פרסום המתאימים למגוון מטרות. החל בגימיקים ייחודיים לכנסי קידום מכירות, ואירועי השקה, מתנות עם לוגו החברה המחולקים לחוג הלקוחות של החברה, ועוד מגוון רב של מוצרי פרסום עם הדפס לוגו והדפסים שונים.

סוגי מוצרי פרסום שתמצאו אצלנו.

אצלנו נית ןלמצוא את מיטב מוצרי הפרסום, לכל מטרה. עטים ממותגים, מוצרי קיץ ממותגים כגון גלגל ים ם לוגו, מזרון ים עם לוגו, צידנית ממתוגת, כפכפי ים ממותגים. מוצרי חורף- מטריות ממותגות, צעיפים עם לוגו, כובעים עם לוגו ועוד.

אנו מספקים חריטה/הדפסת לוגו ורקמה של החברה על כל מוצר שתחפצו. הדפסה על חולצות, הדפסה חריטה על עטים, מצתים ממותגים, ועוד מגוון מתנות וגימיקים ייחודיים.

אנו מספקים שירותי גרפיקה מקדימה והתאמה למוצר.

טקסטיל ממותג

מוצרי טקסטיל עם הדפסה או רקמה הינם המומחיות שלנו. אצלנו תמצאו את הבדים הטובים ביותר, והמוצרים האמינים והאיכותיים ביותר. כל הדפסה או רקמה יעבארו אצלנו עיבוד גרפי ויותאמו לסוג הבגד ולצבעיו. נשמח להמליץ לך ולעזור עם רעיונות יצירתיים למתג את המיתוג הנכון לעסק שלך.

ניתן למצוא אצלנו בגדי עבודה ממותגים, חולצות פולו, חולצות T שירט, חולצות לקוסט, כובעים, סווצרים, קפוצון, כבעי צמר ופליז, צעיפים, מגבות, חלוקים, קירבוליות, ועוד…

מוצרי פרסום הינם אביזרי עזר לשיווק אשר מוכרים במס ולכן נכללים כחלק מתקציב השיווק של העסק וניתן באופן מלא לקבל זיכוי במס השנתי בעבור כל ההוצאות על מוצרי הפרסום השונים .

עקבו אחרינו:
לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
מנהל.ת רכש? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר
דילוג לתוכן