תמיד לשירותכם: 077-2013-060 | עקבו אחרינו:

חולצות דרייפיט מנדפות זיעה אידאלי לחולצות עבודה

חולצות דרייפיט הן לא טרנד חולף, הן כאן כדי להישאר.

אם אתם מסתובבים באתרי עבודה או נמצאים בסביבת ספורטאים בוודאי שמעתם על חולצות דרייפיט. זו הצעקה האחרונה בעולם העבודה והספורט ונראה שהרעש סביב חולצות דרייפיט גם מוצדק.
מעניין לראות איך מה שנראה בהתחלה כמו טרנד חולף הפך למעין כלי עבודה שכל פועל, עובד וספורטאי משתמשים בו על בסיס יומיומי. מה שברור היום לכל הוא שחולצות הדרייפיט כאן, והן כאן כדי להישאר.
ההבדל בין חולצות דרייפיט לבין חולצות כותנה
אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע כל כך הרבה מדים לעובדים ובגדי ספורטאים עשויים היום מדרייפיט ולא מכותנה?
זו שאלה טובה מאוד, ויש לנו גם תשובה עבורכם.

דרייפיט מנדף זיעה

אכן, בד הכותנה מאוד נוח ונעים למגע על הגוף, אך אם אתם עוסקים בעבודה מאומצת או בפעילות ספורטיבית ממשוכת בטח שמתם לב שהכותנה נוטה להירטב מהזיעה בתוך רבע שעה לערך. בתוך זמן קצר חולצת הכותנה תהפוך לספוגת זיעה ועקב כך היא גם הופכת כבדה מאוד וממש לא נוח להמשיך כך באימון הספורטיבי או בשגרת העבודה.
מנגד, יש לנו את בד הדרייפיט. בד זה ידוע ביכולת שלו לדחות זיעה ונוזלים כך שגם אם אנחנו מזיעים הזיעה לא נספחת בגוף או בבד החולצה ואנחנו נותרים עם תחושה נקייה וקלילה. גם המגע של חולצות דרייפיט הוא רך ונעים למגע, ממש כמו חולצות הכותנה. אך אם מוסיפים לזה את היכולת שלהן לדחות זיעה ולשמור על הגוף רענן הרי שלבד הדרייפיט יש יתרון עצום על הכותנה. מה הפלא, אפוא, שכל כך הרבה חולצות עבודה (לרבות חולצת פולו), מדים לעובדים ובגדי ספורט עשויים מבד דרייפיט.

דרייפיט הוא בד אוורירי

לבד הדרייפיט יש עוד יתרון חשוב. הוא מאוורר, מספק הגנה מפני קרני השמש החודרות ומאפשר כניסה של אוויר צח לאורך כל זמן הפעילות או יום העבודה. בין אם אתם רצים מרתון, רצים למרחקים קצרים, עושים יוגה או עובדים בתנאי חום, בד הדרייפיט מספק תשובה להתחממות הטבעית של הגוף. הבד הוא בד נושם שאינו נדבק לגוף, כפי שקורה תדיר עם כותנה והוא מאוור – כך שגם אם עוסקים בפעילות מאומצת הגוף נותר קריר ואוורירי.
בד גמיש
לבסוף, בד הדרייפיט שומר על מרחק מן הגוף, הוא גמיש ומתאים עצמו למבנה הגוף הייחודי של העובד או הספורטאי. וזהו עוד יתרון גדול שאין לבדי הכותנה המסורתיים.
חולצות דרייפיט בשפע של עיצובים, אז מה מתאים לך?
חולצות דרייפיט מגיעות בשלל צבעים, דוגמאות וסגנונות – חלקן מתאימות לספורטאים ואחרות מתאימות לעובדים ופועלים.
יש חולצות פולו דרייפיט עם כיס או פולו נקי, ללא כיסים. יש חולצות דרייפיט פולו משולבות עם מראה ספורטיבי, יש חולצות עם שרוול ארוך וכאלו עם שרוול קצר. יש כאלו שמתאימות לגברים וכאלו שעוצבו במיוחד עבור נשים. אז מה מתאים לך?

עקבו אחרינו:
לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
מנהל.ת רכש? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר
דילוג לתוכן