אייקון משלוחים

משלוחים לכל חלקי הארץ קרא עוד

אייקון לייק

יותר מ15,000 לקוחות מרוצים

אייקון חבילה

אמנת השירות ומדיניות החזרות קרא עוד

אייקון איכות

איכות ומקצועיות ללא פשרות קרא עוד

דפוס משי

נעלי עבודה

דפוס משי או הדפס משי היא שיטת הדפסה וציור שבה אנו מדפיסים על גבי בגדי עבודה וחולצות מודפסות.

תהליך יצירת הדפס המשי כולל הדפסת חולצות וציור הדימוי על גבי רשת החוטים. בעזרת שעווה או בטכניקות אחרות, אוטמים את האזורים בציור שרוצים שישארו ללא צבע. בכך הופכת הרשת להיות גלופה או שבלונה מודולארית, אותה ניתן לשנות ולאטום מחדש, לכן ההדפסה על החולצות מודפסות תהה רק בשטח שהוכן מראש אותו נוכל לצבוע בצבע שאנחנו רוצים להדפיס. העברת הצבע מן הרשת אל היצירה המיועדת להדפסה, נעשית על ידי "מריחת" הצבע על גבי החולצה המודפסת. הצבע הסמיך שנמצא על הצד העליון של הרשת עובר אל החולצה בעזרת מגב. רשת ההדפסה יכולה לשמש הדפסות רבות יותר מאשר הדפסת בגדי עבודה וחולצות ניתן להדפיס גם על מתכת או הדפס על מוצרי פלסטיק ועץ.

מטרת דפוס משי

דפוס המשי מיועד בעיקר למטרה מסחרית ולחולצות מודפסות השיטה מאפשרת הדפסה על חומרים מגוונים שאינם דומים לנייר כמו פלסטיק, הדפסת חולצות, מתכת, טקסטיל, עץ וכו' ובשכבה משמעותית של צבע (פי 10 מעוביה של שכבת הצבע של דפוס אופסט(נייר)). לקבלת טקסטורה ועצמה של גוון מדויק והדפסי משי אמנותיים.

כיום הטכנולוגיה שיפרה את הדיוק והמהירות (ניתן להדפיס עד 800 חולצות בשעה)אבל נשארה נאמנות לעקרון הבסיסי של הדפס המסורתי. יצור הגלופות המסורתי שונה והוא פועל על פי העיקרון של פיתוח צילומים והדפסת תמונות, ע"ג חולצות מודפסות בעזרת ציפוי הרשת בחומר רגש לאור הנקרא אמולסיה, ובכך מעבירים בדיקנות את הדימוי לרשת ולמשטח המודפס, ללא צורך בשעווה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בעל עסק?לחץ כאן

מלאו טופס זה

ומשהו טוב יקרה

Banner הקטלוג שלנו Whatsapp טלפון