תמיד לשירותכם: 077-2013-060 | עקבו אחרינו:

בגדי עבודה – כי הבגד עושה את העובד

לפני שלושים שנה היה צמד המילים בגדי עבודה מעלה אסוציאציה של עובד הצווארון הכחול, המפרק מנוע רכב או מתקן מכשיר חשמלי כל שהוא, או עוסק בעבודת שיפוצים כל שהיא. אבל הימים הללו חלפו מזמן, וכיום לבגדי העבודה ישנה משמעות עמוק יותר המשאירה מקום גם לדימוי אחר לחלוטין של העובד. הראייה הטובה ביותר לכך היא שגם חברות שבעבר לא ייחסו חשיבות רבה לנושא מחייבות כיום כל עובד להופיע למקום העבודה בבגדי עבודה נאותים. חברת המלביש מייצרת ומשווקת בגדי עבודה מכל הסוגים ובין לקוחותיה נמצאות חברות מובילות במשק.

איכות ללא פשרות

האיכות של בגדי העבודה משפיעה לא רק על העובד עצמו אלא גם על מי שמסתכל עליו מהחוץ. במקומות מסוימים כמו בתי מלון והארחה הרושם קובע לעיתים לא פחות מהמעשה. עובד המשאיר רושם לא מסודר ולא רציני גורם להתייחסות גורפת של הלקוח למקום כולו. בגדי עבודה איכותיים, לעומת זאת, משדרים יוקרה ואמינות ומקרינים על התת מודע של האורח או הלקוח ומשנים את התפיסה שלו. חברת המלביש מייצרת בגדי עבודה איכותיים המכבדים את הלובש אותם ומעניקים לו דימוי יוקרתי ואקסקלוסיבי.

מחיר ללא תחרות

לנושא בגדי עבודה יש גם צד שני – המחיר. חברות קטנות כגדולות רוכשות עבור העובדים שלהן בגדי עבודה. מטבע הדברים מדובר בהוצאה לא קטנה. למרות שניתן לומר כי בפריסה על גדי תקופה יש חיסכון ניכר ברכישת בגדי עבודה על פני תשלום הוצאות ביגוד לעובדים, הרי שכאשר הממונה על הנושא מקבל את החשבונית לא מעניין אותו דבר זולת הסכום הגבוה שהוא עומד להוציא. חברת המלביש מציעה מחירים אטרקטיביים במיוחד. מומלץ להיכנס לאתר ולהתעדכן ברשימת המוצרים והמחירים של החברה.

מגוון של בגדי עבודה – לא פחות חשוב

חברת המלביש משווקת בגדי עבודה במבחר סוגים וצורות, מתאימים לגברים ולנשים כאחד. מוצרי החברה יכולים לתת מענה לקשת רחבה מאד של גופים ועסקים שיפיקו תועלת רבה והנאה רבה עוד יותר מהשימוש בבגדי העבודה הללו. כדאי להתעדכן באופן קבוע באתר החברה.

עקבו אחרינו:
לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
מנהל.ת רכש? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר
דילוג לתוכן