תמיד לשירותכם: 077-2013-060 | עקבו אחרינו:

עם אפודים זוהרים בעבודה, אתם נראים הרבה יותר טוב

לכולנו יש אחד כזה ברכב על פי חוק – וסט זוהר צהוב שנועד להגן עלינו במקרה שנצטרך לעצור בצד הדרך בחושך. תכליתם של אפודים זוהרים הזה היא להגן עלינו, הנהגים, לכן מכנים אותו גם ווסט בטיחות זוהר. הוא יוצר נראות גבוהה יותר בתנאי חושך, ערפל או ראות לקויה וכך מונע תאונות מיותרות.

הציבור הרחב אמנם משתמש לעיתים רחוקות בווסט הבטיחות הצהוב, אך יש מגזרים שלמים במשק שעבורם השימוש בווסטים הזוהרים כציוד אישי מגן הוא יומיומי, תכוף והוא למעשה חלק אינטגרלי ממדי העבודה שלהם: פועלים שעובדים בכביש, מכווני תנועה בכבישים ובשמיים, עובדים בשדות התעופה, שוטרים, מאבטחים, עובדי שירותי חירום כגון פרמדיקים של מד"א, עובדי רכבת, נהגי משאיות, מכונאים, לוחמי אש, מחלצים ועוד. כולם חייבים ללבוש ווסט עבודה זוהר כדי שיוכלו לראות אותם יותר טוב.

אפודים זוהרים כשאתם גלויים אתם בטוחים

בעשור האחרון חווינו, למרבה הצער, עליה בכמות תאונות עבודה ולאור תאונות אלו נושא הבטיחות בעבודה הפך לעניין בוער כאן אצלנו בישראל. תיקון תשתיות התחבורה, תנופת הבנייה בנדל"ן לצד בניית הכבישים והמחלפים החדשים הביאה לעלייה בדרישה לעובדים בכבישים ומכיוון שמדובר בעבודות שהן לעיתים מסוכנות ובתנאים לא אופטימליים, החלו לקרות לא מעט תאונות עבודה.
כדי למנוע תאונות עבודה מיותרות אלו, נכתבו תקנים לעובדים בתנאים מאתגרים אלו. אחת מדרישות הבסיס היא וסטים זוהרים לעבודה uלבישת אפודים זוהרים. ואכן מאז שהחלו לחייב עובדים ללבוש בגדי בטיחות -פחתו באופן משמעותי תאונות העבודה. מה שאומר שאפשר להיות אופטימיים.
אך מה שנראה לאחדים כבגדי עבודה, הפך בשנה האחרונה לצעקה האחרונה בעולם האופנה.

ווסט עבודה נכנס לאופנה

בשנת 2018 על בימות תצוגות האופנה הגדולות הופיע פריט חדש, פריט שהותיר הרבה פיות פתוחים בהשתאות. מקלווין קליין ועד בורברי (Burberry) כול מעצבי האופנה הנחשבים שילבו בקולקציות הבגדים שלהם אפודים זוהרים או מה שאנחנו קוראים לו וסטים זוהרים לעבודה.
בעולם האופנה הם קוראים לזה "hi-vis", כלומר: High-visibility clothing, בעברית: ביגוד בעל נראות גבוהה וכדאי שגם אתם תכירו את "אופנת החירום" החדשה, כי לא רחוק היום שהיא תגיע גם אלינו לישראל.
ווסטים זוהרים, מכנסיים רפלקטיביים וסרבלים מחזירי אור – הוצגו בבירות האופנה הגדולות לרבות: מילאנו, פריז, ניו-יורק, לונדון והם קשורים בקשר הדוק לניסיון של מעצבי אופנה להביא אל הקהל הרחב בגדים יעילים, נוחים, נגישים, אותנטיים ומציאותיים. מנגד, מעצבי אופנה אחרים טוענים שאופנת החירום היא צו השעה לאור האיומים הפוליטיים הגדולים שרובצים עלינו.
וזה ממש לא נגמר כאן. בארצות הברית יש לא מעט מעצבי אופנה שעובדים בשיתוף פעולה עם מרכזי חירום כגון לוחמי אש וכבאים ומעצבים עבורם מדים זוהרים שהם לא רק פונקציונאליים כי אם גם מרשימים וטרנדיים ונראה שמגמה זו תמשיך ללוות אותנו בשנים הקרובות.
אין זה משנה אם אתם לובשים וסט צהוב זוהר לצרכי עבודה או כאמירה אופנתית עדכנית ואישית – האפוד הזוהר הזה יכול לעשות את ההבדל בין חיים למוות, הוא ישמור ויגן עליכם היטב בעת סכנה.

[ux_products style="normal" type="row" depth="1" depth_hover="5" cat="133" text_align="left"]

עקבו אחרינו:
לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
מנהל.ת רכש? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר
דילוג לתוכן